Pripravili sme reklamu cielenú priamo pre podnikateľov!

Prvý fakturačný online systém pre podnikateľov, kde aj Ty môžeš zverejniť svoju reklamu! Prehľadný prezentér služieb/akcií pre podnikateľov hneď po prihlásení sa do systému.

Prihlásenie / Registrácia

Cielená B2B reklama. Ako to funguje?

Upútavky na "Nástenke"

Reklamný priestor priamo na hlavnej "Nástenke" fakturačného systému. Nástenka sa zobrazí vždy po prihlásení sa do systému, teda podnikateľ priamo vidí aktuálnu ponuku, prípadne v rotácii viacero ponúk. Taktiež si môže zobraziť celý zoznam výhodných ponúk alebo zaujímavých služieb pre jeho biznis.

Bannery "Portál"

Na hlavnom portáli iFakturacia.sk sú v priestore článkov a zoznamu firiem na pravej strane umiestnené reklamné plochy vo veľkosti "half page". Celkový počet týchto reklám je na portáli obmedzený na 6 bannerov v rotácii.

1

"Bannery" na vygenerovaných PDF

Reklamný banner na každom vygenerovanom PDF dokumente v systéme. Teda Faktúry, Dodacie listy a Objednávky, ktoré sa doručujú ako doklady ďalším podnikateľom. To ponúka prirodzené a efektívne šírenie reklamy medzi podnikateľmi. Bannery sa generujú iba na dokumentoch vygenerovaných v "STARTER" a "BUSINESS" balíčkoch.

Moderný a unikátny štýl "offline" cielených B2B reklamných kampaní.

2

Máš záujem o našu ponuku B2B reklamy?

Tak vyplň formulár, zašli svoje požiadavky a my Ti vypracujeme individuálnu B2B kampaň v systéme UNPAID.SUPPORT.

Formulár objednania reklamy

Prehľadný "Zoznam firiem" pre účtovníkov

Profilový katalóg firiem priamo na stránke "iFakturacia.sk". Prehľadné profily firiem, ktoré sa zaoberajú spracovaním účtovníctva a personalistikou. Užívatelia nášho projektu tak majú po ruke nie len silný nástroj na rozbeh svojho biznisu, ale aj priamo kontakty na účtovníkov vo svojom okolí.

Prehľadné a pohodlné vyhľadávanie v zozname aj z mobilu, s bonusovou GPS lokalizáciou užívateľa a zobrazenia ponuky najbližších firiem v zozname.

Pridať firmu